2024. – 2025. gads

Attēls, kurā ir teksts, fonts, logotips, ekrānuzņēmums

Apraksts ģenerēts automātiski

2024.gada 24.janvārī

Alūksnes slimnīca un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra šī gada janvārī parakstīja līgumu par Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas un noturības mehānisma fonda projekta “Medicīnas tehnoloģiju atjaunošana Alūksnes slimnīcas rentgena kabinetā, nodrošinot visaptverošu un ilgtspējīgu sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniegšanu epidemioloģiski drošā vidē” īstenošanu, kura mērķis ir stiprināt Alūksnes slimnīcas ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru, nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Projekta ietvaros paredzēts iegādāties jaunākās paaudzes digitālu stacionāro rentgena iekārtu, kas nodrošinās rentgena izmeklējumus ar augstu attēla kvalitāti ambulatorajiem, akūtajiem, kā arī stacionārajiem pacientiem traumu, terapeitisko, onkoloģisko un citu slimību diagnostikai un slimnieku dinamiskai novērošanai. Jaunā iekārta veiks ātru, kvalitatīvu rentgenogrāfijas pakalpojumu, būtiski paaugstinās darba efektivitāti un nodrošinās datu uzkrāšanu un apmaiņu gan Slimnīcas līmenī, gan arī dažādu līmeņu pēctecīgu pakalpojumu pieejamībai ārstniecības iestādēs.

Projekta Nr. 4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/017 “Medicīnas tehnoloģiju atjaunošana Alūksnes slimnīcas rentgena kabinetā, nodrošinot visaptverošu un ilgtspējīgu sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniegšanu epidemioloģiski drošā vidē” kopējās plānotās izmaksas ir 173 626,98 eiro, tostarp Atveseļošanas fonda finansējums 136 597,00 eiro, valsts budžeta finansējums 28 685,37 eiro un attiecināmais SIA “Alūksnes slimnīca” finansējums 8 344,61 eiro.

Projektu paredzēts īstenot līdz 2025. gada 31. decembrim.